Привітали спортсменів з початком престижних змагань.

06.09.2021
У Бахмуті стартував Кубок України з кікбоксингу WAKO

Понад 500 учасників із 17 регіонів і столиці нашої держави змагатимуться за нагороди Кубку України з кікбоксингу WAKO та всеукраїнського турніру пам'яті Павла Орла, старт яким дали 3 вересня на базі стадіону «Металург» міста Бахмут.

Спортсменів, тренерів і суддів привітали почесні гості: заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін, заступник Бахмутського міського голови Інеса Мельник, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, президент Всеукраїнської громадської організації «Федерація кікбоксингу України «WAKO» Ольга Павленко, президент громадської організації «Федерація кікбоксингу Донецької області» Олександр Папаіка та засновник Благодійного Фонду "Серце Української Нації" Гавриленко Костянтин Миколайович.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" популяризує спорт, сприяє всебічному спортивному розвитку молодих спортсменів та новачків. Тому, маємо шану бути причетними до настільки престижних змагань.

"Для мене велика честь бути разом з вами, вітати вас на відкритті всеукраїнського турніру пам'яті Павла Орла", - наголошує Гавриленко Костянтин Миколайович.

Кікбоксинг - це вид спорту, який заряджає, дарує впевненість. Спорт розкриває нам кордони власних можливостей. Висловлюю вдячність всім керівникам області, спортивним комітетам та громадським організаціям, які підтримують та стимулюють до розвитку кікбоксинг в Україні.

Також, раді привітати хлопців з м. Павлоград за те, що проявили мужність, проявили характер під час змагань, та здобули призові місця!