Підсумки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків

13.09.2021
"Тяжкі часи породжують сильних людей, а сильні люди створюють гарні часи."
У суботу, 11 вересня в Одесі відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків. Змагання, які є головним національним стартом року для українських боксерів, проходили протягом п'яти днів у Південній Пальмірі та зібрали близько 200 найсильніших спортсменів країни.

Остаточною метою змагань, був відбір найсильніших спортсменів для подальшого виступу на міжнародній арені в Сербії, 25 жовтня. Попри досадні результати, Благодійний Фонд "Серце Української Нації" гордиться хлопцями, адже вони проявили силу волі та безстрашність в тяжких боях з елітою Українського боксу! Ми віримо, що невдачі загартовують тож бажаємо хлопцям залишатися наполегливими та не втрачати жагу до перемоги!

  1. Ліпаріт Устян програв у чвертьфіналі майбутньому чемпіону України досвідченому боксеру з Броварів Київської області Івану Паракіну у вазі до 75 кг

  2. Артур Тарасов в чвертьфіналі чемпіонату України програв киянину Михайлу Дзязько який був фаворитом чемпіонату у вазі до 75 кг.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" вітає хлопців з пройденим з честю етапом змагань та спонукаємо тримати голову вище і вірити у свої сили!

Ліпарін Устян, Артур Тарасов, Карябін Владислав, Картишов Андрій, Євген Єнаки та людина, котрая надихає наших спортсменів - Едвард Погосян. Благодійний Фонд "Серце Української Нації" пишається вами!