Змагання з боксу до Дня Молоді у м. Синельникове

27.06.2021
Молодь завжди потребувала і потребує підтримки у розвитку своїх талантів та здійснення мрій. Добре, коли поряд завжди є ті, хто готовий надати її. Тоді молодь отримує все необхідне для розвитку та досягнення вершин – впевнені учасники фонду «Серце української нації».

До дня молоді в м. Синельникове відбувся відкритий турнір з боксу. Основною метою проведення цього турніру було отримання та перевірка бійцівських навичок учасників, підвищення їх спортивної майстерності, зміцнення і розвиток дружніх відносин спортсменів та популяризація боксу, як олімпійського виду спорту серед молоді. У поєдинках брали участь боксери 5 бійцівських клубів, з них 3 клуби з боксу та 2 клуби з кікбоксингу. Змагання проводилися відповідно чинних правил Федерації боксу України.

За рахунок коштів фонду «Серце української нації» для проведення турніру придбано обов'язковий перелік предметів, необхідних для занять боксом – це спортивна форма, яка не обмежуватиме рухи, спеціалізоване взуття, шоломи, рукавиці для боксу, бинти, капи, бандаж та все інше спортивне обладнання. Завдяки такій підтримці 27 червня 2021 року стало можливим проведення турніру з боксу у м. Синельникове, метою якого є популяризація та пропаганда боксу серед дітей та молоді, популяризації здорового способу життя серед молоді, залучення дітей до спортивних секцій. Саме участь у турнірі такого формату є важливим кроком до амбітної та успішної молоді, та стає трампліном для наступних перемог.

Переможці турніру отримали грамоти, кубки та медалі.
Фото звіт: