Чемпіонат України з панкратіо́ну та грепплінгу у Сумах

13.12.2021
Благодійний Фонд "Серце Української Нації" допомагає спортсменам в реалізації спортивних амбіцій.

В період з 8-11 грудня, в місті Суми проходив чемпіонат України з панкратіо́ну та грепплінгу. Загалом у змаганнях взяло участь близько 400 спортсменів із 16 областей країни.

Панкратіо́н – давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, уперше включеного до програми Олімпійських ігор Давньої Греції в 648 році до нашої ери.

Грепплінг - вид спортивної боротьби, який поєднує в собі техніку всіх борцівських дисциплін, з мінімальними обмеженнями щодо використання больових і задушливих прийомів.

Цього разу, в змаганнях брали участь спортсмени зі Спортивного Клубу "Ярість". У складі команди були такі відомі спортсмени, як: Олена Рассохіна - професійний боєць, чемпіонка світу з ММА та Олексій Федонов – майстер спорту України з ММА.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" посприяв Спортивному Клубу взявши на себе витрати за поїздку та участь в турнірі

Від лиця Фонду вітаємо спортсменів з вдалим виступом, зокрема шануємо титанічну волю до перемоги та відданість справі!

До того ж вітаємо Олену Рассохіну з здобуттям 1-го місця з грепплінгу, Олексія Федонова зі здобуттям звання майстру спорту з панкратіону та Олександра Федонова з завоюванням 2-го місця з грепплінгу!