Допомога Україні під час війни

17.04.2022
Війна — це лихо для кожної людини, міста, країни та цілого світу. 24.02.2022 — дата, яку запам'ятають всі українці, як початок нового життя. Життя, до якого було неможливо підготуватися. Приголомшення, тривога, паніка — всі ці емоції пройшли поміж кожного з нас.

Вкрай важливою є загальносвітова проінформованість, але слід дотримуватись етики, моралі та негласних правил роботи у такій трагічній для нашої країни час. Війна – це не той період, коли можна відкрито демонструвати результати своїх діянь.

Саме тому, керівництво Благодійного Фонду "Серце Української Нації" на чолі з головою Гавриленко Костянтином Миколайовичем зваживши ситуацію, що склалася, вирішили негайно приступити до реалізації якомога більшої кількості проектів з надання безперебійної допомоги. Проте не афішувати ці жести ні з якого боку задля збереження безпеки та морально-етичних принципів.

Добігає кінця другий місяць героїчного опору Українського народу, тож ми вважаємо, що витримали достатню паузу мовчання та готові продемонструвати короткий, але дуже місткий відеоролик, де Ви побачите результат нашої праці.

За більш детальним описом наших діянь, слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах та на нашому сайті.