19 липня міжнародний день тренера

26.07.2021
Тренер - це друга сім'я для тих, хто йде до вершин спорту. Тренер - натхненник, наставник, мотиватор, стимул, який щодня працює, як над собою, так і над своїми підопічними. Розділяє злети і падіння, сльози радості і нагороди. Готує фізично і морально майбутніх спортсменів до масштабних змагань у професійному спорті. Робить свій вклад у розвиток державного спорту та здоров'я нації.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" поважає традиції та вважає внесок тренерів невідємливою частиною розвитку та становлення українських молодиків гідними співвітчизниками, котрі гідні наслідування, тому фонд проявив ініціативу та влаштував дружній обід з тренерами та їх підопічними:
переможцями та призерами чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок Тбілісі 2021. Також, фонд надав презенти спортсменам і тренерам збірної Дніпропетровської області з боксу.

Щиро бажаємо усім тренерам, міцного здоров'я, відданих і старанних вихованців, нових спільних перемог, якомога більше кубків, енергії, цілеспрямованості та завзятості.