Благодійний Фонд "Серце Української Нації" підставляє плече допомоги кікбоксерам з Кривого Рогу

25.08.2021
Міжнародні спортивні змагання - відповідальне і масштабний захід як для країни, що приймає учасників змагань, так і для спортсменів, адже представляти честь країни на змаганнях такого рівня довіряють тільки кращим. Змагання за кордоном вимагають максимальної віддачі як у фізичному, так і в моральному плані.

Не так давно це здавалося неможливим через пандемію COVID-19, але тепер це стало реальністю: пропустивши один довгий рік, світова організація кікбоксингу знову має можливість організувати Будапештський чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO у 2021 році.

Час, втрачений через пандемію, був чималим, і всім було важко пройти без змагань. Однак наші спортсмени не втрачали надію, що настане час, коли наші спортсмени знову матимуть можливість продемонструвати свої професійні навички на світовому рівні у самому серці Угорщини - Будапешті.
Це буде 26 -й чемпіонат світу, і вже п'ятий рік поспіль Будапешт приймає.

На цей раз Благодійний Фонд "Серце Української Наці" надав фінансову допомогу професійним кікбоксерам, справжнім майстрам бойового єдиноборства та патріотам України:

  1. Ткачуку Іллі Володимировичу, котрий неодноразово здобував перемогу на Українських змаганнях з кікбоксингу WAKO. Багаторазовий чемпіон України 2017-2021 років та срібному призеру Кубка Світу з кікбоксингу (версія К-1).

  2. Овсієнко Кирилу Олександровичу, багаторазовий чемпіон України 2017-2021 років, неодноразовий чемпіон Кубка України з кікбоксингу WAKO, срібний призер Кубка Світу в Будапешті 2018 року та чемпіон змагань Wizard Open 2018-2020 років

Благодійний Фонд надав кошти на поїздку до Європи, закупив необхідне обладнання для спортсменів, та надав комплекс вітамінів та амінокислот, котрі вкрай необхідні під час тривалої та виснажливої підготовки до змагань міжнародного рівня!

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" має чітку стратегію з реформування вітчизняного спорту та має палке бажання і чітку стратегію з розвитку спортивних напрямків в Україні. Адже, "Серце Української Нації" вірить, що справжні сини України мають палке серце та левову жагу до перемоги.


Вітаємо хлопців з можливістю поїхати на змагання та вболіваємо за щирих синів України.