Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO

28.04.2023
З 30 березня по 2 квітня в місті Бровари відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів. У змаганнях брали участь понад тисячі спортсменів з різних регіонів України.

Також, змагання відвідав віцепрезидент федерації кікбоксингу України «WAKO» — Гавриленко Костянтин Миколайович. Зокрема, засновника БО було відзначено нагородою за підтримку кікбоксингу «WAKO» в Україні.

Змагання були неймовірно видовищні та напружені. Молоді спортсмени проявили свою витривалість, техніку та дух боротьби. Такі змагання мають велике значення для розвитку спорту в Україні та підтримки молодих талановитих спортсменів.

Попри війну, в той час, коли більшість спортивних заходів скасовуються або переносяться, проведення чемпіонату України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів показує мужність та наполегливість Українців! Такі заходи сприяють не лише розвитку спорту, а й зміцненню здоров'я молоді та формуванню життєво важливих навичок, таких як витривалість, дисципліна та взаємодія в команді.

Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися та проводити змагання незважаючи ні на що! Слава Україні!