Допомога федерації боротьби та самбо

28.07.2023
Шановні спортсмени та тренери Хмельницької обласної федерації боротьби самбо,

Благодійний Фонд «Серце Української Нації», з великим задоволенням висловлюємо нашу найщирішу подяку вам за співпрацю та вашу відданість спорту. Ваші досягнення та постійний наполегливий підхід захоплюють нас, і ми відчуваємо гордість бути частиною вашої спортивної подорожі.

Від нашого Фонду ми намагаємося робити все можливе, щоб надавати вам повну підтримку на шляху до великих спортивних досягнень. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити вас необхідним спортивним інвентарем, щоб ви могли максимально реалізувати свій потенціал у підготовці та участі у змаганнях. Ваші успіхи – це наша спільна радість!

Ми пишаємося тим, що стали вашими справжніми партнерами та спонсорами, підтримуючи вас на кожному кроці вашого спортивного шляху. Наша підтримка не обмежувалась лише фінансовою допомогою. Ми також стежили за вашими медичними потребами та забезпечували необхідну медичну підтримку, щоб спортсмени могли тренуватися та змагатися з повним комфортом та впевненістю.

Особливо важливим для нас є спонсорування участі спортивної молоді в змаганнях: як на внутрішній так й міжнародній арені. Ми завжди намагаємось забезпечити вас можливістю брати участь у престижних змаганнях, щоб спортсмени могли представляти Хмельницьку область на різних рівнях змагань та заслужено здобувати перемоги.

Молоді таланти завжди були в центрі нашої уваги. Ми віримо, що саме ви – майбутнє українського спорту, і завдяки нашій підтримці, молоді спортсмени мають можливість реалізувати свої мрії та розвиватися в професійному спорті.

Ваші здобутки та успіхи - це те, що надихає нас продовжувати підтримувати спортсменів у їх амбітних цілях. Ми віримо, що разом ми зможемо досягти ще більших вершин та зробити нашу спортивну галузь ще сильнішою та успішнішою.

Дякуємо за вашу відданість спорту та довіру до нашого Фонду. Нехай майбутні спортивні здобутки стануть незабутніми та великими. Разом ми здатні на більше, і ми завжди поруч, готові підтримати вас у ваших зусиллях.
Відео: