Допомога нашим маленьким друзям

03.03.2024
Притулки для тварин та рятувальні організації – це справжні герої! З обмеженими ресурсами і малою публічністю вони роблять все для допомоги тим, хто не може самостійно про себе подбати.

Працівники та волонтери відіграють важливу роль, оскільки старанно працюють над лікуванням тварин, забезпеченням прихистка для тих, хто цього потребує та пошуком нових сімей для чотирилапих.

Напередодні весняних місяців починається сезон кліщів, тому особливо важливо турбуватися про наших малих друзів, та вчасно їх обробляти від паразитів.

За ініціативи заступниці голови Благодійного Фонду "Серце Української Нації" — Гавриленко Анастасії Сергіївни був організован візит до притулку з метою забезпечення та вдосконалення умов, в яких перебувають звіри.

Забезпечили прихисток необхідними медичними засобами для обробки від паразитів, лежанками для великих та маленьких собак, кормами, крупами та іграшками, витратними матеріалами, брикетами, та новенькими будками для того, щоб кожна тваринка відчувала тепло та любов!

Для тварин кожен момент у нашому світі - це безцінний дар — життя, яке ми, люди, маємо звісно вартувати! Ми зобов'язані забезпечити їм найкраще — це робить наш світ набагато добрішим!

Дуже вдячні можливості познайомитись та провести час із тваринами та наглядачами, Ваш труд — безцінний!

Благодійний Фонд «Серце Української Нації» завжди готовий допомогти, турбується про наших маленьких друзів і підтримує рятувальні організації та притулки у їхній благородній справі.