День Захисту Дітей

01.06.2021
Провели благодійний турнір «Амурські Соколи» для спортивного клубу «Фалькон»
До дня захисту дітей, 01 червня 2021 року, в м. Дніпро на базі спортивного клубу «Фалькон» пройшов турнір «Амурські Соколи» з греблі на байдарках и каное. Благодійний фонд «Серце української нації» прийняв активну участь в організації проведення цих спортивних змагань.
З метою підтримки та розвитку водних видів спорту в м. Дніпрі співробітниками фонду була проведена плідна праця - територію клубу «Фалькон» відремонтували та підготували до проведення турніру, придбали необхідний новий спортивний інвентар, кубки, медалі та подарунки для учасників.
В змаганнях серед дітей віком від 8-12 років з греблі на байдарках та каное, каное поло, волейболу та футболу прийняли участь 80 дітей, серед яких велика кількість мешканців інших міст – для них учасники благодійного фонду передбачили забезпечення проживання та харчування.
Завдяки небайдужості та наданої всебічної допомоги фондом «Серце української нації» дитячий турнір серед юних яхтсменів мета якого - розвиток и популяризація греблі на байдарках та каное та здорового образу життя серед школярів та молоді м. Дніпра, особливо АНД району пройшов на достойному рівні, а головне діти в свято отримали заряд бадьорості та позитивних емоцій.
Засновник фонду Гавриленко К.М.
Засновник фонду Гавриленко К.М.