Перший повномасштабний всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби у місті Новомосковськ

14.10.2021
Благодійний Фонд "Серце Української Нації" посприяв проведенню першого повномасштабного всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби у місті Новомосковськ
Досить важливим є той факт, що турнір був присвячений пам'яті почесного громадянина, героя та вірного захисника правопорядку мальовничого міста Новомосковськ – Потуданського (Арзуманян) Дарвіна Кареновича.

Історія Дарвіна трагічна, але водночас є гідним прикладом мужності та героїзму для юнаків.

У турнірі брали участь понад 150 юнаків з Миколаївської області, Запоріжжя та Дніпровської області. Певно ще стільки ж людей приїхало духовно підтримати юнаків.
Благодійний Фонд "Серце Української Нації" висловлює щиру подяку місцевій владі міста Новомосковськ за те, що посприяли проведенню турніру на високому рівні та надали величезний спортивний зал, де с комфортом розмістилися усі спортсмени та вболівальники.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" забезпечив комфортні умови для спортсменів. До того ж за ініціативи наших хлопців-волонтерів була організована "польова кухня" насамперед задля спортсменів, адже греко-римська боротьба завжди славилася ефектністю, отже хлопці були надзвичайно втомлені після тяжкої боротьби.

Греко-римська боротьба завжди була й надалі буде вражати та захоплювати юні серця спортсменів, адже цей вид спорту – то є справжнє мистецтво війни віч-на-віч.

Президент федерації греко-римської боротьби Крамарено Віктор Іванович щиро вдячний силам Благодійного Фонду "Серце Української Нації" та насамперед засновнику Фонда – Гавриленко Костянтину Миколайовичу за грандіозні зусилля, які він прикладає задля популяризації спорту та вдосконалення поточного стану греко-римської боротьби на території України.

Підпалювало жагу до перемоги приємні призи з боку Благодійного Фонду "Серце Української Нації" у виді медалей, кубків та фінансового заохочення спортсменів, котрі посіли призові місця.

Загалом, турнір відбувся на першокласному рівні. Усе приміщення було електрифіковане від щирих вболівань, емоцій, хвилювань та насамперед титанічною волею до перемоги спортсменів.
Відео звіт: