Благодійний Фонд "Серце Української Нації" організував гуманітарну місію з допомоги воїнам АТО у місті Авдіївка.

16.10.2021
Благодійний Фонд "Серце Української Нації" організував гуманітарну місію з допомоги воїнам АТО у місті Авдіївка. Символічним є той факт, що дата нашої місії співпала з важливим святом в нашій країні: день захисника і захисниці України.

Авдіївка - місто в центральній частині Донецької області, знаходиться на кордоні з окупованим Донецьком і підконтрольне уряду України. З березня 2016 року в районі Авдіївської промзони ведуться активні бойові дії.

Волонтерів Благодійного Фонду "Серце Української Нації" отримали список ключових товарів та матеріалів, котрі в край необхідні бійцям АТО. Наші земляки відстоюють суверенітет та незалежність України вже впродовж 8 року, докладаючи титанічних зусиль.

Зовсім нещодавно, 1 жовтня 2021 року, з боку позицій ЗФ РФ, що знаходяться в районі Ясинуватої, був здійснений обстріл населеного пункту Авдіївка. Систематичні обстріли із застосуванням заборонених видів озброєння з боку ЗФ РФ несуть пряму загрозу життю та здоров'ю мирного населення, але наші доблесні воїни героїчно відстоюють натиск.

Волонтери Благодійного Фонду "Серце Української Нації" приїхали до міста Авдіївка, сумісно з воїнами АТО здійснили вилазку до фронтової лінії, поспілкувалися із воїнами АТО, передали гуманітарну допомогу та, сподіваємося, підбадьорили доблесних синів нашої країни.
Відео звіт: