Веселі старти у НВК №139

19.10.2021
Усім добре відомо, що вселяти любов та повагу до спорту потрібно з юних років. Допомогти дітям зрозуміти це – то є справа дорослих. Теперішнє життя повне метушні. У погоні за успішним майбутнім дорослі можуть забувати про необхідність навчання спорту малечі, у погоні за вивченням прикладних дисциплін, іноземних мов тощо.
Одною із корінних цінностей Благодійного Фонду "Серце Української Нації" є популяризація спорту та допомога дітям. Волонтери Благодійного Фонду довго міркували як краще провести прості, добрі, навчаючі змагання, щоб показати малечі, що спорт то є добре.
Зупинилися на проведенні веселих змагань у форматі "Веселі старти". Зв'язалися з адміністрацією НВК №139 та домовилися про дату та час проведення змагань. Веселі старти пройшли неймовірно. Діти було неймовірно радісні отриманій можливості побігати та позмагатись із своїми друзями. А наші хлопці-волонтери отримали величезний заряд бадьорості та позитиву, граючи та допомогаючи разом із дітьми.
Зрозуміла річ, наші волонтери не приїхали з порожніми руками, а діти були раді отримати маленькі подарунки та відчута на собі справжню жагу до перемоги. Благодійний Фонд "Серце Української Нації" завжди радий допомогти дітям та вдячний адміністрації НВК за отриману можливість.
Відео звіт: