Допомога «Криворізькій міській дитячій лікарні №4»

16.12.2021
Благодійний Фонд «Серце Української Нації» на чолі з заступником Голови фонду, Гавриленко Анастасією Сергіївною навідався до «Криворізької міської дитячої лікарні №4» з метою знайомства та обговорення поточного стану дитячих відділень.

Розвиток медицини та допомога медичним закладам — один з головних напрямків допомоги Благодійного Фонду «Серце Української Нації»

Криворізька міська дитяча лікаря №4 завжди була відома доброзичливістю лікарів та якістю лікування. Однак, впродовж останнього часу, лікарня потребує фінансування задля модернізації та закупівлі матеріально-технічних приладів.

Волонтери Благодійного Фонду «Серце Української Нації» отримали запит на допомогу з боку лікарні, та за ініціативи заступника Голови фонду Гавриленко Анастасії Сергіївни було прийняте рішення надати персональний візит міській дитячій лікарні №4.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" зустріла головний лікар Криворізької міської дитячої лікарні №4 — Кізяковська Ірина Павлівна. В ході спілкування, головний лікар провела ознайомчу екскурсію по відділеннях лікарні та розповіла про поточне становище лікарні в цілому.
Благодійний Фонд "Серце Української Нації", в свою чергу, відповів на запит допомоги та забезпечив фінансування для подальшого існування та розвитку лікарні.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" радий знайомству та можливості робити добре діло на користь вітчизняної медицини. А поки що, працюємо над подальшим розвитком та плануємо нові проєкти. Слідкуйте за оновленнями.