Допомога "Криворізькому Спеціальному Багатопрофільному Навчально-Реабілітаційному Центру №1"

22.12.2021
Благодійний Фонд "Серце Української Нації" працює, щоб поширити цінність ідеї: допомога дітям – важлива складова модернізованого та квітучого суспільства. Для цього Фонд підтримує найкращі соціальні проєкти, надає адресну допомогу підопічним та проводить волонтерські акції.

Цього разу, Благодійний Фонд "Серце Української Нації" реалізував важливий проєкт, спрямований на підтримку дітей з особливостями розвитку.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" на чолі з заступником Голови фонду – Гавриленко Анастасією Сергіївною відправилися відвідати комунальний заклад освіти "Криворізький Спеціальний Багатопрофільний Навчально-Реабілітаційний Центр №1"

У ході знайомства представники Благодійного Фонду "Серце Української Нації" мали можливість провести час разом із дітьми: поспілкуватися, дізнатися – як проходить навчальний процес. Також, в ході розмови з адміністрацією, були виявлені матеріально-освітні необхідності КЗО, наявність котрих, суттєво б сприяла більш якісному навчанню дітей.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" вирішив підтримати проєкт з розвитку КЗО, адже в корені нашої діяльності завжди була поміч дітям. Тож, отримавши формальний запит на допомогу, ми перейшли до активної фази реалізації проєкту, в рамках котрого, була допомога в придбанні апарату, котрий допомагає в комунікації людям з ускладненнями в спілкуванні та інтерактивні рахівниці соробан.

Волонтери Благодійного Фонду "Серце Української Нації" нанесли повторний візит КЗО, в рамках котрого була надана допомога. Ми були дуже зворушені спілкуванням з дітьми та радості в очах адміністрації. Також, дуже вдячні дітям за зроблені аплікації, в такі миті розумієш важливість проєктів з допомоги розвитку дітей!

Дякуємо Криворізькому Спеціальному Багатопрофільному Навчально-Реабілітаційному Центру за можливість познайомитися та отриману нагоду в реалізуванні дуже важливого проєкту! Не зупиняємося та рухаємося далі на зустріч новим викликам!