Допомога воїнам АТО у місті Авдіївка

30.12.2021
Благодійний Фонд "Серце Української Нації" твердо впевнений, що систематизована підтримка воїнів, котрі виконують бойові завдання на Східному Фронті – надважливе завдання. Ми повинні прикладати якомога більше зусиль задля того, щоб наші хлопці не втрачали бойового духу та відчували нашу вдячність за захист та забезпечення миру на Україні!

Допомога воїнам АТО має бути вузько спрямована. Важливо, щоб в підрозділі були люди, з котрими підтримуєш зв'язок, вивчаєш потреби та поточне становище на фронті, щоб згодом купити найнеобхідніше.

Напередодні Нового Року погода на Україні різко погіршилась: снігопади, холод, сльота – всі ці атрибути "свята" негативно позначаються на перебуванні воїнів в умовах постійних обстрілів, в бліндажах та просто неба.

Волонтери Благодійного Фонду "Серце Української Нації" підтримували комунікацію з хлопцями-захисниками міста Авдіївки з моменту нашого першого знайомства. Тому на момент відрядження наші волонтери мали чітке бачення та знали першочергові потреби воїнів.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" вітає всіх з наступаючим Новим Роком та закликає не забувати про поточне військове становище в Україні. Об'єднуючись – ми можемо забезпечити гідний опір та підтримати доблесних воїнів України!
Відео звіт: