Допомога КП "Слобожанська ЦЛ"

10.01.2022
Благодійний Фонд "Серце Української Нації" уважно слідкує за глобальною цифровізацією та потроху починає втілювати проекти з діджиталізації.

Цього разу, волонтери Благодійного Фонду "Серце Української Нації" під час спілкування з адміністрацією КП "Слобожанська ЦЛ" визначили, що для надання якісної допомоги пацієнтам, лікарні бракує технічного обладнання.
Комп'ютери відіграють важливу роль у сфері медицини – від ефективного зберігання даних, легкого доступу й обміну інформацією, до проведення медичних тестів та моделювання складних хірургічних процедур.

Належна комп'ютеризація закладу охорони здоров'я – це, перш за все, невід'ємна складова його успішної роботи та розвитку. Це ознака сучасності закладу, його конкурентоздатності та спроможності відповідати потребам пацієнтів.
Повноцінне комп'ютерне оснащення покликане допомагати керівництву та працівникам медичного закладу отримувати необхідну узагальнену та аналітичну інформацію, аналізувати ефективність та якість медичних послуг, створювати реєстри та управляти потоком пацієнтів.

Напередодні Нового Року волонтери Благодійного Фонду "Серце Української Нації" на чолі з заступником голови Фонду Гавриленко Анастасією Сергіївною завітали до КП "Слобожанська ЦЛ" та передали лікарні технічне приладдя.
Допомагаючи, ми будуємо єдність, даруємо радість та забезпечуємо процвітання нашої держави!
Відео звіт: