Відкритий чемпіонат Києва з грепплінг "ADCC KYIV OPEN 2021"

30.07.2021
Наприкінці липня пройшов відкритий чемпіонат Киева з греплінгу "ADCC KYIV OPEN 2021" серед юніорів, дорослих та професіоналів. На турнірі виступалі молодики з усіх областей України та багатьох європейських стран. Турнір довірили приймати благодійному фонду "Серце Української Нації", котрий в свою чергу провів турнір з розмахом.

Усім відомо, що Україна — колиска справжніх богатирів, але зазвичай наші молодики спотикаються через банальну фінансову неспроможність забезпечити себе на турнірі.

Благодійний фонд "Серце Української Нації" глибоко спантеличений скрутним становищем спорту в Україні, тому було прийняте рішення повністю профінансувати турнір, адже це спонукає найкращих синів України підкорювати нові вершини та славити нашу країну.

Благодійний фонд "Серце Української Нації" надав кошти на проживання спортсменів, харчування, закупив найкраще обладнання, та приємні винагороди для борців.

"Серце Української Нації" приємно здивоване результатами змагань, адже хлопці з Дніпропетровської області проявили характер та показали справжню силу козацького духу, та здобули чимало переможних місць, серед яких:

Вагова категорія 91 кг

В'ячеслав Мамонтов — 1 місце
Танцюра Владислав — 2 місце
Вагова категорія 76 кг

Дуди Ігор — 1 місце
Вагова категорія 70 кг

Свергун Анатолій — 1 місце
Славімо наших спортсменів та готуємось до наступних викликів!