Допомога Комунальному Некомерційному Підприємству «Синельниківська Центральна Міська Лікарня" Синельниківської міської ради"

26.01.2022
Благодійний Фонд "Серце Української Нації" надав матеріальну допомогу Синельниківській Центральній Міській Лікарні а також передав лікарні захисне обладнання у вигляді захисних одноразових рукавичок, масок та бахіл одноразового використання.

Спалах коронавірусної інфекції, що швидко поширюється Україною, загрожує не лише літнім та людям з ослабленим імунітетом. Першими в списку йдуть лікарі, які беруть на себе ударні дози вірусної інфекції і, зрештою, хворіють і самі. Щоб зменшити небезпеку, відтягнути цей момент та запобігти колапсу медичної системи на піку епідемії, потрібні запаси захисного спорядження.

КНП «Синельниківська ЦМЛ" СМР» це лікувально-профілактичний заклад, що надає вторинну, спеціалізовану та висококваліфіковану медичну допомогу мешканцям м.Синельникове та Синельниківського району.

Діяльність закладу спрямована на поліпшення здоров'я населення, забезпечення рівного та справедливого доступу населення до медичних послуг, підвищення якості медичної допомоги, поліпшення фінансування та ефективне використання ресурсів.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" – об'єднуємо зусилля, щоб зберегти життя та здоров'я кожного!
Відео звіт: