Благодійна акція для дітей з "Центр соціальної підтримки дітей та сімей "Барвінок" та "Обійми"

02.02.2022
Світле прагнення допомогти дітям завжди було одним з корінних видів діяльності Благодійного Фонду "Серце Української Нації". Забезпечення та підтримка малечі та юнаків, які потребують особливої уваги та розуміння – то є важлива і відповідальна місія кожного громадянина.

Саме тому, волонтери Благодійного Фонду "Серце Української Нації" на чолі з заступником голови – Гавриленко Анастасією Сергіївною впровадили благодійну акцію для дітей Комунального закладу соціального захисту "Центр соціальної підтримки дітей та сімей "Барвінок" Дніпровської міської ради та Комунального закладу соціального захисту "Центр соціальної підтримки дітей та сімей "Обійми" Дніпровської міської ради.

Волонтери Благодійного Фонду провели час разом із дітьми, поспілкувалися та почули заповітні мрії малечі. Діти були дуже раді візиту волонтерів адже раніше ми вже мали можливість познайомитися з дітьми. Послідовна, регулярна взаємодія й спілкування є вкрай важливими під час реалізування проектів з допомоги дітям-сиротам.

Звісно, Благодійний Фонд приїхав не з порожніми руками. Ми взяли до уваги той факт, що в сучасному світі дуже важливим фактором є можливість вчитися, більш того в юному віці вкрай важливо зрозуміти необхідність навчання. Тому, волонтери Благодійного Фонду подбали про те, щоб у дітей були сучасні портфелі та канцелярське приладдя, бо подарунки мають бути корисними. Авжеж волонтери не забули про солоденьке для дітей.