Допомога Бердянській
загальноосвитій санаторній школі інтернат 1 - 3 ступеней

02.08.2021
Благодійний фонд "Серце Української Нації" окриляє
Благодійний фонд "Серце Української Нації" окриляє. Цього разу ми надали допомогу тим, хто потребує в ній найбільше - дітям, котрі знаходяться під опікою нашої держави.

Благодійний фонд "Серце Української Нації" зв'язався з представниками Бердянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат, та домовилися про зустріч. Під час зустрічі, Благодійний фонд виявив першочергові проблеми, котрі існували в інтернаті та запропонував свою підтримку.

Благодійний фонд "Серце Української Нації" негайно перейшов до дії, адже Благодійний фонд поважає традиції та щиро вірить, що добре діло - правду говорити сміло.

Завдяки спільним зусиллям фонду "Серце Української Нації" вдалося допомогти інтернату наступним чином:

  • Забезпечення побутовою хімією та засобами гігієни в тяжкі часи локдауну
  • Встановили пост охорони на території інтернату
Також, благодійний фонд влаштував розважальну програму для дітей для підняття настрою, адже вся радість життя вміщується в усмішці дитини!
Ми організували похід в зоопарк, де діти познайомилися з незвичайними тваринами, організували похід в кінотеатр, відвезли дітей до діни-парку, влаштували справжню баталію у парку атракціонів "Джамп сіті" та провели навчальну прогулянку вздовж Азовського моря на справжньому піратському кораблі!