Благодійний Фонд "Серце Української Нації" забезпечив вимушених переселенців, які знайшли прихисток у Центральному Готелі Кривого Рогу

26.05.2022
Щодня до Кривого Рогу приїжджають сотні людей, які тікають від російських обстрілів та ракетних ударів. Чимало українців їдуть через Кривий Ріг транзитом на захід. Більшість, тікають від війни буквально з тим, що мають при собі.

Беручи до уваги першочергові потреби, Благодійний Фонд "Серце Української Нації" забезпечив вимушених переселенців, які знайшли прихисток у Центральному Готелі Кривого Рогу, харчовою продукцією: тушонкою, картоплею, морквою, соняшниковою олією, яблуками, яйцями, помідорами, огірками, свіжим домашнім м'ясом та великою кількістю іншої продукції.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" щиро співчуває та допомагає людям, які змушені проходити найважчі випробування та інколи починати життя з самого початку, відновлюючи документи та шукаючи дах та засоби забезпечити самого себе та свою сім'ю.

Віримо, що бодай наявністю продовольчих товарів, ми підбадьорюємо наших співвітчизників та надаємо можливість сфокусуватися на більше важливих речах.

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" – з Україною в серці!