Благодійний Фонд "Серце Української Нації" продовжує систематично готувати та передавати сухпайки ЗСУ

19.07.2022
Що є важливим складником перемоги? У кожного знайдеться своя відповідь. Проте історія показує, що отримати перевагу в будь-якому бою допомагає єдність.
Ворогу фізично та морально важко, коли ми працюємо як злагоджений механізм. І поки армія захищає нас, ми робимо нашу армію міцнішою.

Сухпайки доставляють для бійців, що знаходять на передовій. Один пайок призначено для харчування одного бійця впродовж дня. Їх беруть зі собою ті захисники, які відправляються у гарячі точки на 0-ві позиції, йдуть у розвідку, або перебувають у місцях, куди неможливо підвезти їжу.

До боксу обов'язково входять:
- Свинина тушкована або яловичина тушкована вищого сорту, або каша рисова зі свининою, або каша горохова зі свининою, або лосось натуральний стерилізований
- Суп "Гаряча кружка" або інший суп швидкого приготування
- Каша булгур з овочами та куркою або інша каша булгур швидкого приготування
- Каша вівсяна з курагою або інша каша вівсяна швидкого приготування
- Каша гречана з куркою швидкого приготування
- Печиво або хлібці
- Вафлі
- Набори фасовані з цукатів, арахісу, кураги, родзинки
- Кава в стіках, чай пакетований, цукор, сіль, перець чорний молотий
- Продукт молоковмісний згущений з цукром
- Протеїнові цукерки глазуровані
- Вологі серветки

Благодійний Фонд "Серце Української Нації" на постійній основі закуповує, фасує та відправляє сухпайки до окремих батальйонів, воїни котрих мужньо захищають нашу Україну, в наведених відео можна побачити частку відеозвітів від воїнів 121, 108 та 93 окремих бригад територіальної оборони.

Хлопці! Насамперед хочемо подякувати вам за стійкість, мужність та самовідданість. Благодійний Фонд "Серце Української Нації" вірить в Вас, натомість Ви можете завжди розраховувати на нашу підтримку!

Разом до перемоги!