Виступ видатних кікбоксерів Дніпропетровської області на змаганнях в Угорщині

19.08.2021
Як благодійний фонд ми переслідуємо соціальні завдання. Якщо дитина живе в малому місті чи сільській місцевості, його сім'я знаходиться в складному матеріальному становищі або важкій життєвій ситуації, соціально небезпечному положенні, зрозуміло, що ніхто не буде вкладатися і займатися його спортивними досягненнями, і немає умов, тренера, інфраструктури, у батьків немає грошей ні на екіпіровку, ні на оплату дороги. Ми створюємо екосистему - підтримуємо тренерів, будуємо інфраструктуру, купуємо екіпіровку, проводимо турніри.

На цей раз благодійний фонд "Серце Української Нації" простягнув руку допомоги представникам української кікбоксерської спілки.

Благодійний фонд "Серце Української Нації" профінансував поїздку до Угорщини для виступу на престижних змаганнях Кубка Світу з кікбоксингу WAKO Єремина Володиміра Сергійовича, заслуженого тренера України, старшого тренера збірної України з кікбоксингу WAKO та його підопічних 一 видатних кікбоксерів Ярмака Владислава та Українця Олександра. До речі, маємо шану повідомити, що Єремин Володимір Сергійович потрапив до 10-ки найкращих тренерів року з кікбоксингу.

Також, попри юний вік, хлопці вже мають досить великі досягнення:

Ярмак Владислав 一 майстер спорту з кікбоксингу WAKO. Багаторазовий призер змагань Кубка Світу, срібний призер змагань Кубка Європи з таїландського боксу, бронзовий призер чемпіоната Світу з таїландського боксу.

Українець Олександр 一 майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу WAKO. Триразовий переможець змагань Кубка Світу з кікбоксингу WAKO, котрі проводилися в Будапешті у 2017, 2018 так 2019 роках. Чемпіон світу 2019 року у Словакії, Братислава. Чемпіон світу 2019 року у Боснії та Герцеговині, Сараєво.

В зв'язку із скрутним економічним станом в Україні, спортивні комітети не спроможні виділяти кошти, необхідні для належного та гідного виступу та насамперед підготовки спортсменів. Саме тому, Благодійний Фонд "Серце Української Нації" надав повну фінансову компенсацію підготовки до змагань: закупили комплекс вітамінів та амінокислот, адже титанічний труд з боку хлопців має бути компенсовано гідними спортивними добавками.

Чітка мета – перший крок до будь-якого досягнення. Вболіваємо за наших спортсменів та вже пишаємося, що маємо можливість допомагати таким видатним особам!