Допомога дітям сиротам з Центру Соціальної підтримки дітей "Довіра"

29.08.2021
Діти - наші створення, запорука нашого безсмертя. Всі інші досягнення в нашому житті не йдуть ні в яке порівняння зі щастям бачити, як з наших дітей виростають гідні люди.
Благодійний Фонд "Серце Української Нації" організував поїздку до комунального закладу соціального захисту Центр Соціальної підтримки дітей "Довіра" Дніпровської міської ради.

Дитячий будинок розташований в типовому приміщенні дитячого садка, обладнаного для цілодобового перебування дітей.

У ньому проживає 100 вихованців. Одна група дітей дошкільного віку, 3 групи дівчат, та 4 групи хлопців, кожна з яких обладнана спальними та ігровими кімнатами.

Діяльність Фонду "Серце Української Нації" спрямована на різні сторони життя дітей-сиріт та сирітських установ. Це передбачає не тільки забезпечення матеріальних потреб дітей-сиріт та установ, де вони мешкають, а й пошук шляхів виховання у дітей-сиріт довіри до суспільства, відчуття себе повноправними громадянами своєї країни, що мають ті права та обов'язки, що й всі українські громадяни, як під час перебування цих дітей у дитячих сирітських закладах, так і після виходу з них.

На жаль, думки про допомогу сиротам для нашої культури доки ще в дивину. Ми все ще розраховуємо на державне фінансування, якого завжди не вистачає навіть на власні потреби. Це не дивно, адже кожен з нас ще живе думками про минулі часи. А сучасна молодь живе у власному ритмі життя, віддає себе роботі та сім'ї.

На теренах нашої країні ще мізерно розвинені рухи, спрямовані на безкорисливу допомогу для поліпшення якості життя сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме тому Благодійний Фонд "Серце Української Нації" одразу перейшов до дії та влаштував справжнє свято солодощів та провів час із малечею. Допомагаючи дітям, ми піклуємося про теперішнє та закладаємо фундамент для успішного процвітання нашої Держави.

Заохочуємо всіх, кому не байдуже, брати участь в допомозі дітям. Залишайте письмові звернення та свої пропозиції, будемо раді співробітництву та спільним діям!