Фізкультурно-оздоровчий захід «Здорова молодь – здорова нація» серед юнаків та дівчат

12.10.2022
07 жовтня 2022 року в м. Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провів фізкультурно-оздоровчий захід «Здорова молодь – здорова нація». Мета заходу: створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації української молоді об'єднання активної молоді; надання можливості проявити кожному свої таланти, а також вдосконалення форм організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед молоді; популяризація здорового способу життя; пропаганда фізичної культури і спорту та здорового способу життя; організація молодіжного дозвілля; формування свідомості до повсякденного ведення здорового способу життя, особливо серед молодого покоління; активізація фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової діяльності серед молоді.

З привітальним словом на відкритті фізкультурно-оздоровчого заходу виступив директор ХОЦФЗН «Спорт для всіх» - Олександр Якушев.

Призери заходу: дівчата І місце – Бабчинська Настя, ІІ місце – Кулишова Даша, ІІІ місце – Ловейкіна Юлія; юнаки: І місце – Олійник Олег, ІІ місце – Нікітюк Богдан, ІІІ місце –Корочун Олександр.

Захід був дуже емоційним, всі учасники отримали задоволення. Молодь проявила високий інтерес до занять фізичною культурою та бажання займатися спортом. В заході прийняло участь 82 чол.

Призери заходу нагороджені грамотами, медалями, призами ХОЦФЗН "Спорт для всіх" та Благодійного фонду «Серце Української Нації».