Урочистий Турнір з кікбоксингу присвячений до дня фізичної культури та спорту в м.Синельнікове

11.09.2021
За підтримки Благодійного Фонду "Серце Української Нації" було проведено турнір з кікбоксингу до дня фізичної культури та спорту.

Важливою метою цих змагань є допомога молодим спортсменам: здобуття критично важливого досвіду та мотивації до подальших занять спортом. Це був дійсно дуже захоплюючий та видовищний турнір - дуже видовищні бої, емоції та сила духу спортсменів валили через край!

Привітав учасників заходу засновник Благодійного Фонду "Серце Української Нації" Гавриленко Костянтин Миколайович: "Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту ‒ День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Вітаю вас із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!"

Також, спортсмени та їх тренери отримали цінні призи від Благодійного Фонду "Серце Української Нації": медалі, кубки, грамоти, подяки, професійну екіпіровку!

Особливу увагу Благодійний Фонд "Серце Української Нації" приділив тренерам спортсменів, котрі отримали почесні подяки від засновника фонду.

Ділимося з вами яскравими фото з даної масштабної спортивної події!